top of page
Above the Clouds

Vytauto Didžiojo Universitetas

Paskaitos

Paskaitų medžiaga yra prieinama tik studentams ir tik per moodle sistemą.

Rudens semestre yra skaitomas Europos istoriografijos kursas ketvirtojo kurso istorikams ir Lietuvos istorija anglų kalba užsienio studentams. Istorijos magistrantams skaitomas kursas Istorinė atmintis: konfliktinės praeities interpretacijos.

 

Pavasarį dėstoma Istorijos filosofija ketvirtojo kurso istorijos studentams. Kas keleri metai būna į prancūzų filologijos studentus orientuota Prancūzijos istorija.

Siūlomos temos

Kursinių, bakalauro ir magistrinių darbų temas siūlau istorikams, italų ir prancūzų kalbų bei kultūrų studijų studentams, o taip pat visiems, kam jos pasirodys įdomios. Galite rinktis bet kokią temą, kad ir kokios specialybės būtumėte. 

SVARBU: dėl kursinių darbų rašymo prašome kreiptis ne vėliau kaip pirmą semestro mėnesį (rugsėjis arba vasaris), o dėl bakalauro ir magistro ne vėliau kaip rugsėjo mėnesį

Studentų darbai

seminaria.rustis.lt :

Kartu su VDU studentais vykdomas projektas. Kol kas yra tik Istorijos filosofijai skirta sekcija. Joje, be kita ko, galima rasti Dž. Viko knygos "Naujasis mokslas" vertimus į lietuvių kalbą.

bottom of page